راههای موفقیت در کسب و کار

اصول راه اندازی کسب و کار

اصول راه اندازی کسب و کار

کسب و کار
راههای موفقیت در کسب و کار

اولین اصول راه اندازی کسب و کار این است که اطمینان حاصل کنید که در شغل مورد علاقه خود هستید.

این لزوماً به این معنی نیست که شما باید عاشق محصول یا خدمتی باشید که می فروشید.

با این حال ، شما باید از جنبه های تجارت لذت ببرید. در غیر این صورت ، انگیزه ای نخواهید داشت که ۱۰۰٪ تمرکز خود را به آن بدهید. و به خصوص در مراحل اولیه به توجه و انرژی زیادی نیاز خواهد داشت.

برای کمک به تعیین این نکته ، می توانید انواع زیر را از خود بپرسید:

* واقعاً دوست دارید چه کاری انجام دهید (به معنای تجاری)؟

* آیا شما از یک شخص ایده یا عمل هستید؟ یا کمی از هردو؟

* ۸۰٪ استعدادهای شما از کدام ۲۰٪ استعدادها ناشی می شود؟

* به عبارت دیگر ، مهارت های اصلی شما در کجا نهفته است؟

هرچند واقعاً همه اینها به یک سوال خلاصه می شود –

واقعاً به چه چیزی علاقه دارید؟

نکته مهم دیگر که تا تعیین موفقیت در کسب و کار بسیار طول می کشد ، جایگاه ویژه شما است.

بدون استثنا ، اکثر صاحبان مشاغل موفقی که من می شناسم می توانند با چند جمله به شما بگویند که دقیقاً دوست دارند چه کاری انجام دهند و چرا باعث ثروت آنها شده است. بدون درک دقیق از جایگاه شما ، شانس موفقیت شما بسیار کاهش می یابد.

از این گذشته ، زدن هدفی که وجود ندارد یا پیروزی در یک بازی وقتی نمی دانید چیست (برنده شدن) ، چالش برانگیز است. شما باید استاد اهرم قدرت شوید. این یکی از قدرتمندترین اصول در تجارت است.

هرکسی که در تجارت و زندگی موفق است به نوعی از اهرم فشار استفاده می کند. برای استفاده از مفهوم اهرم نیرو ، باید به طور مداوم بررسی کنید که چگونه می توانید به مهارت ، منابع و پول دیگران به طور موثرتری دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این ، دارایی های کمتر آشکار در یک تجارت مانند سیستم ها ، بازاریابی و زمان را در نظر بگیرید. اهرم عبارت است از کپی کردن یک مورد یا مهارت با ارزش بالا با هزینه کمتر.

اصول راه اندازی کسب و کار

در این مرحله ، یادآوری نکات زیر ضروری است:

* فعالیت های پول سازی را متمرکز کنید

* تا آنجا که ممکن است به دیگران بسپارید با انجام این کار ، به جای اینکه روز به روز در آن گیر بیفتید ، افزایش فوری توانایی خود را برای کار “در” کار خود مشاهده خواهید کرد.

تفکر جانبی :

رابطه ضمنی با اهرم shares 4. تفکر جانبی این مفهوم نگاه به مسائل از دیدگاه دیگری است.

شما می توانید با انجام کارهای ساده برای “افزودن ارزش” از راه هایی که دیگران نیستند ، سود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

به عبارت دیگر ، به طور مداوم به تجارت خود نگاه کنید و از خود س questionsالاتی مانند این موارد را بپرسید:

* چگونه می توانیم ، آنچه انجام می دهیم ، بهتر انجام دهیم؟

* مشتری های ما چه چیزی می خواهند که در حال حاضر دریافت نمی کنند؟

* آیا می توانیم برای رونق کار خود از بازاریابی شرکت های وابسته استفاده کنیم؟

* آیا ما در حال حاضر از اینترنت برای بازاریابی موثر تجارت خود استفاده می کنیم؟

* آیا می توانیم برای تبلیغات متقابل محصولات خود با یک تجارت دیگر هم قوا باشیم؟

* آیا می توانیم از دانش خود برای تولید محصول دیگری استفاده کنیم؟

آنچه من در اینجا پیشنهاد می کنم این است که کمی وقت بگذارید تا ایده های پیرامون کسب و کار خود را ایجاد کنید. دستیابی به این مسئله برای اکثر صاحبان مشاغل کوچک دشوار است زیرا آنها این زمان را اتلاف و بی ثمر می دانند – چیزی فراتر از حقیقت نیست … برخی از موفق ترین شرکت های دنیا به خود و کارمندانشان اجازه می دهند تا زمان تفکر جانبی – Google و ۳M بلافاصله به ذهن خطور کنند.

بسیاری از موفق ترین محصولات Google از این فرآیند نشات گرفته اند. اکنون ، من پیشنهاد نمی کنم که برای انجام این فرایند یک هفته در هفته وقت بگذارید (همانطور که Google انجام می دهد) – آنها دارای حاشیه عملکرد بالا و بنابراین ، اهرم قابل توجهی هستند. با این حال ، من شما را تشویق می کنم که حداقل چند ساعت در هفته “ذهن خود را باز کنید” تا فرصت های بیشتر را بررسی کنید. من مطمئن هستم که اگر به آن پایبند باشید یک تجربه ارزشمند و سودآور خواهید یافت!

تست کردن:

اگر بتوانید تجارت خود را با ایده روشنی درباره نحوه نظارت بر سیستم ها ، منابع و دارایی های خود شروع کنید ، در این صورت کاملاً جلوتر از بسته خواهید بود. وقتی بیشتر صاحبان مشاغل با سوالاتی درمورد متوسط ​​ارزش معامله ، ضریب تبدیل فروش ، پرس و جو و نرخ تولید سرب روبرو می شوند – بهانه ها یا دلایل مختلفی درمورد اینکه چرا این اطلاعات حیاتی را نمی دانند یا ندارند ، ارائه می دهند. همان اشتباه را مرتکب نشو.

شما باید بتوانید ROI (بازگشت سرمایه) خود را برای هر کاری که مرتباً انجام می دهید محاسبه کنید. برای انجام این کار ، مجموعه ای از KPI (شاخص های کلیدی عملکرد) را که برای کسب و کار شما مناسب است تولید کنید – بیش از حد نروید – فقط بر روی اطلاعاتی که نیاز دارید تمرکز کنید. به یاد داشته باشید که ۸۰٪ نتایج شما از ۲۰٪ فعالیتهای شما حاصل می شود. نکته اصلی این است که ۲۰٪ را کشف کنید و به بهبود آنها ادامه دهید …

مزیت دیگر آزمایش این است که ما را تشویق می کند اشتباهات را بشناسیم و ادامه دهیم – این یک قسمت حیاتی از روند رشد است. بدون اقدام ، اشتباه و رشد ، در انگور راکد می شویم و یا پژمرده می شویم!

کارایی:

تصویر برای ارسال سخت کوشی موفقیت یا سود را تضمین نمی کند – به نحوه تقسیم ثروت در جهان نگاه کنید و این به زودی آشکار می شود – ۸۰٪ ثروت توسط کمتر از ۱۰٪ از جمعیت کنترل می شود.

برای انجام مشاوره کسب و کار با پدر علم کسب و کار ایران در سایت رسمی خود میتوانید اینجا کلیک کنید

درباره‌ی حدیث عباسی

همچنین ببینید

کندلوس

سفر به کندلوس

کندلوس  جمعیت و وضعیت آب و هوایی کندلوس  روستای کندلوس حالا دیگر بیش از ۳ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *