طرح های مشارکتی طرح های مشارکتی
فروشگاه مجازی فروشگاه مجازی
مشاوره مشاوره
تلگرام بنیاد جهانگیری تلگرام بنیاد جهانگیری
طرح مشارکتی طرح مشارکتی
روزنامه کندلوس روزنامه کندلوس
از جهانگیری بپرس از جهانگیری بپرس
تور کندلوس تور کندلوس
حضر دکتر جهانگیری در روستای شما حضر دکتر جهانگیری در روستای شما
همسفران کندلوس همسفران کندلوس
طرح مشارکتی طرح مشارکتی
کافی شاپ آسیابان کافی شاپ آسیابان
کافی شاپ آسیابان کافی شاپ آسیابان
خانه / بانک اشتغال / طرح های مشارکتی / طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

سامانه سرمایه گذاری ۱۰۰۰۴۰۰۰۴۰۰
۱-اخذ نمایندگی کافی شاپ آسیابان در سرتاسر کشور ۲-برگزاری جشنواره ها همایش ها و سمینار های ملی و بین المللی ۳-تاسیس شهر موزه های فرهنگی، هنری ، اقتصادی ۴-بانک مخترعین و نوآوران ۵-راهنمای ارباب رجوع (رهجو)
۶ –پایگاه نوآوران و شکوفایی ۷- جشنواره ملی بهترین ها ۸-فروشگاه زنجیره ای مجازی ۹- نیروگاههای مولد برق کوچک ۱۰-ارائه تسهیلات
۱۱-گردشگری ۱۲- پروژه فرهنگی جهان اسلام ۱۳- اجرای طرح های ویژه با قابلیت ثبت در کتاب گینس ۱۴- بانک اطلاعاتی نوآوران و نخبگان ۱۵-راه اندازی صنایع علمی و آموزشی و بازیهای فکری
۱۶-اجرای طرح میوه های استوایی ۱۷- طرح کاشت درختان سریع الرشد ( پالونیا) ۱۸- کشاورزی های مدرن ۱۹- راه اندازی دفاتر خدمات بیمه ۲۰-اعطا ی نمایندگی شرکتها معتبر داخلی و خارجی
۲۱-موسسه خدمات ثبتی و حقوقی ۲۲- خدمات عمران در و ساختمان ۲۳- تولید و فراوری محصولات کشاورزی ۲۴-رویداد تولید محتوای دیجیتال ۲۵-اعطاء رایگان نمایندگی بیمه
۲۶- واردات مواد غذائی و اشیاء لوکس از انگلستان ۲۷-اپلیکیشن رستم ۲۸-اپلیکیشن راهنمای من ۲۹- اپلیکیشن سینما ۳۰- سلامت
۳۱-رهجو ۱ ۳۲-رهجو ۲ ۳۳- تحلیلگری بازار سرمایه ۳۴- سپنتا ۳۵- هنر و زندگی
۳۶-بانک اطلاعات و مخترعان ۳۷-رومینا ۳۸- میزان ۳۹- شهر من

علاقمندان می توانند برای سرمایه گذاری عدد مربوط به طرح مورد نظرخود و همچنین میزان سرمایه خود را به سامانه ۱۰۰۰۴۰۰۰۴۰۰  پیامک نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی طرح مورد نظر خود کلیک نمایید.

توضیح : اجرای کلیه طرح های مشارکتی با بنیاد جهانگیری خواهد بود و بنیاد در قبال انجام پروژه ها و همکاری  مشارکت خواهد داشت  .

مقدمه : زلزله ای مستمر  در تجارت و اقتصاد مانند تحریم ، نرخ ارز ،تورم ،رکود بهره بانک و و نظایر آن  خسارت جبران ناپذیری را بر اقتصاد ایران موجب گردید .

از طرفی با  فروپاشی ۷۰% شغل های بشر در آینده نه چندان دور خطر دیگری است که سرمایه و سرمایه گذاری را تهدید میکند.

از انجائیکه آینده بشر جهان  دیجیتالی است  بنیاد جهانگیری طرحهایی را به مشارکت میگذارد که با مدیریت شما و مشاوره و راهنمایی کارشناسان بنیاد طرحهای سود آور و  زودبازده را به اشتراک گذارد

 اخذ مجوزهای لازم تهیه طرح توجیهی آن آماده و از  سود قابل توجهی برخوردار میباشد .

کلیه هزینه ها و درآمدهای این طرحها در حساب مشترک و با تائید طرفین هزینه خواهد شد .

در صورت تمایل کد انتخاب هر یک از طرحها و همچنین میزان سرمایه را به سامانه ی ۱۰۰۰۴۰۰۰۴۰۰ ارسال کنید ویا جهت آشنائی با جزئیات هر یک از طرحها میتوانید با ایمیل

 dr. jahangiri@hotmaIL.com   و یا تلفن۸۸۸۶۰۳۶۶-۷ با کارشناسان بنیاد تماس حاصل فرمائید .

طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

بسمه تعالی

توضیح : اجرای کلیه طرح های مشارکتی لازم را با بنیاد جهانگیری خواهد بود و بنیاد در قبال انجام پروژه ها و همکاری  مشارکت  ئخواهد داشت  .
مقدمه : زلزله ای مستمر  در تجارت و اقتصاد مانند تحریم ، نرخ ارز ،تورم ،رکود بهره بانک و و نظایر آن  خسارت جبران ناپذیری را بر اقتصاد ایران موجب گردید .
از طرفی با  فروپاشی ۷۰% شغلهای بشر در آینده نه چندان دور خطر دیگری است که سرمایه و سرمایه گذاری را تهدید میکند.
از انجائیکه آینده بشر جهان  دیجیتالی است  بنیاد جهانگیری طرحهایی را به مشارکت میگذارد که با مدیریت شما و مشاوره راههایی کارشناسان بنیاد طرحهای سود آور و در از مدت را به اشتراک گذارد
 اخذ مجوزهای لازم تهیه طرح توجیهی آن آماده و از  سود قابل توجهی برخوردار میباشد .
کلیه هزینه ها و درآمدهای این طرحها در حساب مشترک و با تائید طرفین هزینه خواهد شد .
در صورت تمایل را انتخاب هر یک از طرحها جهت آشنائی با جزئیات طرحها میتواند با ایمیل
 d.r jahangiri@hotmaIL.com  و یا تلفن ۷-۸۸۸۶۰۳۶۶ با کارشناسان بنیاد تماس حاصل فرمائید .

 

۱-اخذ نمایندگی کافی شاپ آسیابان در سرتاسر کشور

علاقمندان می توانند از شعبه مرکزی آسیابان در مجموعه کندلوس دیدن نموده و در صورت تمایل نمایندگی آنرا برای شهرستانهای کشور از این بنیاد اخذ نموده.

در حقیقت تحت برند بنیاد جهانگیری نماینده در شهرها و استانهای کشور خواهی شد جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن:  ۸۸۶۲۷۱۳۰ // ۸۸۶۲۷۱۰۴ // ۸۸۰۵۱۲۴۶ // ۸۸۲۱۷۳۹۷ //  ۷_۸۸۸۶۰۳۶۴ 

بخشی از  کافی شاپ آسیابان

منوی کافی شاپ

 جهت ورود به وبسایت گردشگری کلیک کنید.

 

۲-برگزاری جشنواره ها همایش ها و سمینار های ملی و بین المللی  :      

با مشارکت و مدیریت شما زیر نظر کارشناسان و همایش های متعددی میتوان در کشوور اجرا نمودن که حق امتیاز مشارکت از پنجاه میلیون تومان به بالا و سایر هزینه هاذ اجرائی کردن طرح نیز یکصد میلیون تومان است .

۳-تاسیس شهر موزه های فرهنگی، هنری ، اقتصادی  :

مشارکت  با بنیاد  جهت برپائی  شهر موزه در استانهای  ایران و معرفی ارزشهای هنری و فرهنگی و اقتصادی در  استانهای دیگر که مجوز های آن اخذ و اشیاء قابل عرضه در این موزه های آماده میباشد .

بنیاد باتوجه به شهرهای بزرگ یا کوچک حق واگذاری امتیاز خود را تعریف نمود و هزینه برپائی آنرا نیز جداگانه به اطلاع متقاضی خواهد رساند .

۴-بانک مخترعین و نوآوران :

بنیاد جهانگیر ی با دارابودن اطلاعات هزاران مخترع و نوآور در نظر دارد بانک مجازی جهت راهنمائی مخترعین ثبت جهانی اختراع ، فروشی آن یا جذب سرمایه گذاری با شما مشارکت نموده و مدیریت این بانک را زیر نظر کارشناسان بنیاد با شما مشارکت گذارد.

حق مشارکت یکصد میلیون تومان است و هزینه اجرائی  آن کردن طرح ۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

۵-راهنمای ارباب رجوع (رهجو):

با هدف ارائه خدمات موثر و شایسته به هموطنان عزیز در کلیه زمینه ها تا رسیدن به هدف  از مشاوره و راهنمائی کارشناسان بنیاد برخوردار گردد.

باتوجه به مجوز و اطلاعات جمع آوری شده و آمادگی برای راه اندازی این طرح جامع مبلغ یکصد میلیون تومان بابت حق امتیاز دریافت خواهد شد و مبلغ پنجاه میلیون تومان هزینه های راه اندازی است .

۶ – پایگاه نوآوران و شکوفایی:

هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک میزان سرمایه مورد نیاز ۵۰ میلیون تومان

۷- جشنواره ملی بهترین ها :

با انتخاب  اصناف گوناگون و دعوت آنها به جشنواره و ارائه لوح تقدیر و تندیس (گواهینامه بین المللی ) و تبلیغ در روزنامه وکتاب و صدا و سیما با حداقل ۱۰۰۰ متقاضی در هر جشنواره  و اخذ هر مبلغی از آنان بسیار میتوان به سود آوری این طرح آگاهی یافت .

باتوجه به مجوزهای موجود و اطلاعات جمع آوری شده و آمادگی برای شروع آن تمایل به مشارکت  به شما با پرداخت یکصد میلیون تومان را دارد و یکصد میلیون تومان هزینه اجرای آن است . 

۸-فروشگاه زنجیره ای مجازی :

مشارکت در این طرح در هر  ایرانی در هر شهری را میتواند  شعبه ای از فروشگاه زنجیره ای نماید که محصولات گوناگون با مارک همین فروشگاه تولید و در سراسر کشور در اختیار  قرار میگیرد .

مبلغ مورد و نیاز برای مشارکت یکصد میلیون و هزینه های اولیه و توزیع محصولات حداقل نیاز به ۳۰۰- ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه سرمایه دارد ( صنایع دستی ،شیرینی های سنتی و /آثار بومی بیشتر مورد نظر است )

۹- نیروگاههای مولد برق کوچک :

چنانچه تمایل به احداث نیروگاه برق در کشور داشته باشید از زمین رایگان ، گاز رایگان ، و وام ۴۰% برخوردار بوده و بمدت ۵ سال تضمین فروش برق را خواهید گرفت.

حق امتیاز واگذاری این طرح با جزئیات آن یکصد میلیون تومان و هزینه راه اندازی طرح پانصد میلیون تومان است .

 10-ارائه تسهیلات :

جهت اجرای طرحهای گوناگون صنعتی ساختمان و یا کمبود نقدینگی در تکمیل طرحهای نیمه تمام چنانچه دارای مجوز و مدازرک و ثائق قابل قبول باشید میتوانید از بهترین  شرایط و  کوتاه ترین زمان که بنیاد  در اختیار شما قرار خواهد داد برخوردار شوید .

هزینه های تهیه طرح توجهی یا هزینه اخذ وام متناسب با ابعاد  طرح جداگانه مورد  گفتگو قرار خواهد گرفت .

۱۱- گردشگری:

حمایت از طرح های گردشگری میزان سرمایه مورد نیاز ۵۰ میلیون تومان

۱۲- پروژه فرهنگی جهان اسلام :

که میتواند در شهرهای مذهبی کشور به اجرا در آید در زمینی  به مساحت ده هکتار نماد های جهان اسلام  از سراسر جهان ساخته و به نمایش در خواهد آمد .

باتوجه به تلاشهائی که برای طراحی ، اخذ مجوز و ساخت انیمیشن وغیره انجام شده آمادگی دارد با اخذ مبلغ پانصد میلیون تومان با شما مشارکت نموده  و طرح را با سرمایه شما به اجرا در آورد .

در یک نگاه ساده میتوان به میزان سود آوری در استقبال جهان اسلام از این طرح آگاهی یافت.

۱۳- اجرای طرح های ویژه با قابلیت ثبت در کتاب گینس :

در صورت تمایل به  اجرا شدن طرح های ویژه با قابلیت ثبت در کتاب گینس میتوانید با مشارکت با بنیاد و پرداخت ۵۰ میلیون تومان سهم الشرکه خود یا متقاضیان دیگر را به ثبت شده در گینس تشویق نمائید .

۱۴- بانک اطلاعاتی نوآوران و نخبگان :

بانک اطلاعاتی با مشارکت و همکاری شما با بنیاد قادر خواهد بود  تا به پیشبرد طرح های نوآوران و نخبگان در زمینه های تبلیغاتی معرفی طرح، مشارکت در مسابقات و نمایشگها و هر آنچه که در رسیدن به اهداف نوآوران می تواند رهگشا باشد با استفاده از تجارب دانش و مهارتهائی که توسط کارشناسان بنیاد و مدیریت شما  در اختیارشان قرار میگیرد به موفقیت  دست یابند.

حق امتیاز مشارکت در این طرح یکصد میلیون تومان خواهد بود .

۱۵-راه اندازی صنایع علمی و آموزشی و بازیهای فکری :

مشارکت در نوآوری در صنایع علمی و آموزشی و فکری و تولید و فروش بازیهای فکری یا اسباب بازیهای جدید چه برای فروش و چه برای  راه اندازی از جمله طرحهای  جالب بنیاد میباشد که باتوجه به آمادگی کامل طرح جهت اجرا میتوانید با مبلغ پنجاه میلیون تومان با بنیاد مشارکت کنید و هزینه آن نیز پنجاه میلیون تومان است .

۱۶– اجرای طرح میوه های استوایی :

بمنظور جایزگزینی کشت سنتی گوجه و خیار توصیه میگردد برای اولین بار طرح میوه های استوائی در ایران به اجرا در آید تا هم نهال آن برای کشور تکثیر شود و هم از میوه آنها بسیار گران است و بطور قاچاق وارد کشور میشود استفاده نمود.

که میتوان از پاره ای ازآنها نامبرد پایاپا پادپاد،چری مویا،جک فروت،کارامبولا، ساپودیلا، جابوتی کابا نام برد. 

 

۱۷– طرح کاشت درختان سریع الرشد ( پالونیا) :

اجرای این طرح خصوصاً در استانهای شمال با رشدی ماهیانه ۶۰ سانت و سالانه  2 بار گلدهی و استفاده از برگ آن بعنوان کود نیتروژن  و میو آن بعنوان دارو و از جمله طرحهای موفق بدون ریسک و سود آوری است، کمبود چوب در ایران واردات آن از روسیه و نه دموفقیت این طرح را دو چندان میکند.

این درخت در مدت ۳ سال به ۱۶ متر طول و۳۰ سانت قطر میرسد که درخت بلوط به ………….  رشد نیاز به ۴۰سال دارد، ضمناً قابلیت صادرات و یا اجرای این طرح در کشوارهای ( آسیای میانه) دارد.

۱۸-کشاورزی های مدرن :

شامل کاشت انواع بذر نهال

استوایا ، اکی ناسه ، بوته آتشین ، چای وربن ، درختان تزئینی ، عروسک پشت پرده ، لیف حمام ، گیاهان چند منظوره

۱۹- راه اندازی دفاتر خدمات بیمه :

چنانچه تمایل به اخذ نمایندگی یکی از بیمه های معتبر ایران را داشته باشد بدون سرمایه یا مکان یا هرگونه امکانی میتواند در کلاس رایگان آموزش کارشناس بیمه شرکت کرده وپس از گذراندن  12 ساعت کلاس آموزش نمایندگی بیمه  را دریافت نمایید.

۲۰-اعطا ی نمایندگی شرکتها معتبر داخلی و خارجی

چنانچه از سرمایه حداقل ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون برخوردار باشید میتوان در اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی همکاری نمود .

باتوجه به نوع کالا و نمایندگی حق امتیاز واگذاری متناسب با نوع آن برآورد خواهد شد .

۲۱-موسسه خدمات ثبتی و حقوقی

در صورت تمایل بنیاد قادر به اخذ مجوز  و آموزشهای لازم در زمینه خدمات ثبتی و حقوقی خواهد بود که متناسب با شهر و ابعاد خدمات مورد درخواست هزینه آن مشخص خواهد شد .

۲۲- خدمات عمران در و ساختمان :

در صورت تمایل میتوانید در طرحهای عمران و ساختمان ، مشارکت نموده و معادل سرمایه خود  یکی از سهامداران طرح باشید . و چنانچه تخصص و تمایل به همکاری داشته باشد در اجرای طرحها نیز میتوانید همکاری کنید .

برای سرمایه گذاری شما با تضمین لازم سالانه۴۰ %- ۵۰ % درصد سود تعلق خواهد گرفت .

۲۳- تولید و فرآوری محصولات کشاورزی:

متناسب با اقلیم متراژ زمین  ، میزان آب  و یا مکان برای فرآوری میتوانید در طرحهای نوین و سود آور کشاورزی وارد شده و از مشاوره و راهنمائی کارشناسان  برخوردار شوید .

۲۴- رویداد تولید محتوای دیجیتال :

که با مشارکت و همکاری شما با بنیاد جهت ساخت بازیهای کامپیوتری و نرم افزارهای مختلف یا  ساخت انیمیشن بمنظور و فروش آن در بازار یا جذب سرمایه گذاری برای اجرا و یا حمایت از شریک جهت راه اندازی آن از اهداف بنیاد میباشد .

با مبلغ ۵۰ میلیون تومان میتوان شریک ما در اجرای این طرح باشید

با مبلغ ۳۰ میلیون تومان بابت اجرای آن  این طرح باشید .

 

۲۵- اعطای رایگان نمایندگی بیمه :

چنانچه تمایل به اخذ نمایندگی یکی از بیمه های معتبر ایران را داشته باشید بدون سرمایه و مکان یا هرگونه امکانی میتوانید در کلاس رایگان آموزش کارشناس بیمه شرکت کرده و پس از گذراندن ۱۲ ساعت کلاس آموزشی نمایندگی بیمه را دریافت نمایید .

 

۲۶- واردات مواد غذائی و اشیاء لوکس از انگلستان:

در زمینه ی واردات مواد غذائی ویژه یا اشیاء لوکس  یا ساختمانی یا حتی اخذ نمایندگی شرکت های معتبر با سرمایه ۱۰۰ میلیون به بالا میتوانید با ما مشارکت کنید.تجربه نیم قرن تجارب  فروش کالا پشتیبان این طرح خواهد بود در صورت تمایل تلفن خود را اعلام تا کارشناس با شما تماس بگیرید. تنها با داشتن یک رایانه در هر مکانی که هستید برای خود درامدزدایی کنید.

پس از این دوره میتوانید :بازار سرمایه اعم از سهام,کالا,سکه.نفت و ارز را تحلیل کنید.

 

فعالیتهای فناوری اطلاعات :

۲۷-اپلیکیشن رستم :

یک اپلیکیشن استعداد یابی ورزشی است که با همکاری پزشکان، فیزیوتراپ ها ، کارشناسان تغذیه و قهرمان ورزشی به تحلیل موقعیت مخاطبین می پردازد و با اندازه گیری سن ، وزن ، قند حون ، چربی قند خون ، ………. آن ها را ارزیابی می کند .

همچنین به مخاطبین  شیوه تمرینی مناسب ،نوع تغذیه ، آشنایی با ویتامین ها ، چربی ها و کالری ها را می آموزد و در نهایت استعداد ورزشی مخاطب را ارزیابی می نماید.

هزینه سرمایه گذاری :                      50 میلیون تومان

سود تضمینی :                               40 درصد

مدت زمان سرمایه گذاری :              8 ماه

۲۸-اپلیکیشن راهنمای من :

کلیه ایرانیان خارج از کشور از طریق این سامانه و |آپ می توانند به کلیه اطلاعات مورد نیاز در ایران دسترسی داشته باشند حتی می توانند به انتخاب وکیل اقدام نمایند تا وکلا به انجام امور آنان در ایران بپردازند معرفی موقعیت های سفر به ایران و گردشگری، امور تحصیلی ، سرمایه گذاری ، خرید  و فروش ، قیمت ها و …… در این سامانه ارائه گردیده است .

هزینه سرمایه گذاری :                      30 میلیون تومان

سود تضمینی :                               40 درصد

مدت زمان سرمایه گذاری :              8 ماه

 

با مبلغ ۳۰ میلیون تومان بابت اجرای آن  این طرح باشید .

۲۹- اپلیکیشن سینما :

در این اپلیکیشن مخاطبان می توانندبا مراجعه به این سامانه ، مورد ارزیابی هنری  و تخصصی سینما در زمینه های گوناگون قرار بگیرند و استعداد خود را در زمینه سینما محک بزنند . استادان صاحب نام سینما در این زمینه همراه ما خواهند بود.

به دیگر عبارت علاقمندان به بازیگری با ایفای یک نقش و ارسال آن از طریق دوربین همراه مورد قضاوت اساتید سینما قرار میگیرند . آپ در تمامی رشته های سینما از جمله بازیگری ، فیلمنامه نویسی ، تدوین ، کارگردانی و کاربرد دارد .

هزینه سرمایه گذاری :                      30 میلیون تومان

سود تضمینی :                               40 درصد

مدت زمان سرمایه گذاری :              8 ماه

 

۳۰- سلامت :

حمایت از طرح های حوزه سلامت میزان سرمایه مورد نیاز ۵۰ میلیون تومان 

۳۱- رهجو ۱:

سامانه پاسخگویی برای ایرانیان داخل کشور میزان سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ میلیون تومان 

۳۲- رهجو ۲ :

سامانه پاسخگویی برای ایرانیان خارج کشور میزان سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ میلیون تومان 

۳۳- تحلیلگری بازار سرمایه :

 

۳۴- سپنتا :

استعدادیابی سینمایی میزان سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ میلیون تومان 

۳۵- هنر و زندگی :

استعدادیابی هنری میزان سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ میلیون تومان 

۳۶- بانک اطلاعات و مخترعان :

حمایت از طرح ها و اختراعات میزان سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ میلیون تومان 

۳۷- رومینا :

مرجعی برای بانوان خانه دار میزان سرمایه مورد نیاز ۵۰ میلیون تومان 

۳۸-میزان :

مرجع حقوقی برای همگان میزان سرمایه مورد نیاز ۷۰ میلیون تومان 

۳۹- شهر من :

مرجع کامل شهر شما با قابلیت فوق العاده میزان سرمایه مورد نیاز ۸۰ میلیون تومان 

 

علاقمندان به دریافت وام کافی است شماره تلفن خود را به ایمیل  dr.jahangiri@hotmail.com  یا به سامانه ۱۰۰۰۴۰۰۰۴۰۰ ارسال نمائید.

 

 

درباره‌ی esrwe erwer

6 نظر

  1. در مورد دوره بین المللی تجارت با لب تاب میخواستم بپرسم؟
    شهریه و مدت اموزش و بازارکارش چه جور هست ؟

  2. با سلام لطفا بفرمائید کدام یک از طرحها هم زودتر از بقیه منجر به سوددهی میشه و برا این امر دقیقا چقدر زمان لازمه؟ متشکرم

  3. سلام آیا شما در گرگان دفتر یا نماینده جهت مشاوره دارین؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *