طرح های مشارکتی طرح های مشارکتی
فروشگاه مجازی فروشگاه مجازی
مشاوره مشاوره
تلگرام بنیاد جهانگیری تلگرام بنیاد جهانگیری
طرح مشارکتی طرح مشارکتی
روزنامه کندلوس روزنامه کندلوس
از جهانگیری بپرس از جهانگیری بپرس
تور کندلوس تور کندلوس
حضر دکتر جهانگیری در روستای شما حضر دکتر جهانگیری در روستای شما
همسفران کندلوس همسفران کندلوس
کافی شاپ آسیابان کافی شاپ آسیابان
کافی شاپ آسیابان کافی شاپ آسیابان
طرح مشارکتی بنیاد جهانگیری طرح مشارکتی بنیاد جهانگیری
خانه / بانک اشتغال / طرح های مشارکتی / طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

سامانه سرمایه گذاری ۱۰۰۰۴۰۰۰۴۰۰
۱-اخذ نمایندگی کافی شاپ آسیابان در سرتاسر کشور ۲-برگزاری جشنواره ها همایش ها و سمینار های ملی و بین المللی ۳-تاسیس شهر موزه های فرهنگی، هنری ، اقتصادی ۴-بانک مخترعین و نوآوران ۵-راهنمای ارباب رجوع (رهجو)
۶ –پایگاه نوآوران و شکوفایی ۷- جشنواره ملی بهترین ها ۸-فروشگاه زنجیره ای مجازی ۹- نیروگاههای مولد برق کوچک ۱۰-ارائه تسهیلات
۱۱-گردشگری ۱۲- پروژه فرهنگی جهان اسلام ۱۳- اجرای طرح های ویژه با قابلیت ثبت در کتاب گینس ۱۴- بانک اطلاعاتی نوآوران و نخبگان ۱۵-راه اندازی صنایع علمی و آموزشی و بازیهای فکری
۱۶-اجرای طرح میوه های استوایی ۱۷- طرح کاشت درختان سریع الرشد ( پالونیا) ۱۸- کشاورزی های مدرن ۱۹- طرح صادرات گیاهان داروئی+واردات ماشین آلات ۲۰-اعطا ی نمایندگی شرکتها معتبر داخلی و خارجی
۲۱-موسسه خدمات ثبتی و حقوقی ۲۲- خدمات عمران در و ساختمان ۲۳- تولید و فراوری محصولات کشاورزی ۲۴-رویداد تولید محتوای دیجیتال ۲۵-اعطاء رایگان نمایندگی بیمه
۲۶- طرح صادرکنندگان برتر ۲۷-اپلیکیشن رستم ۲۸-اپلیکیشن راهنمای من ۲۹- اپلیکیشن سینما ۳۰- سلامت
۳۱-طرح مدیران برتر ۳۲- طرح مدیران ۳۳- تحلیلگری بازار سرمایه ۳۴- سپنتا ۳۵- هنر و زندگی
۳۶-بانوبان(خدمات به خانمها) ۳۷-رومینا ۳۸- میزان ۳۹- شهر من *********
۴۰-ارتقاء مهارت‌های زندگی ۴۱- تاسیس پایگاه واردات ۴۲- تاسیس سایت ایده‌های برتر ۴۳- تاسیس سایت جوان‌بان ۴۴-تاسیس سایت حقوقی
۴۵- تاسیس سایت صنایع دستی ۴۶- تاسیس سایت فروش آثار هنری ۴۷- تاسیس سایت کودک‌بان ۴۸- تاسیس سایت گردشگری ۴۹- تاسیس سایت گیاهان دارویی
۵۰-تاسیس سایت معرفی مفاخر ملی ۵۱- تاسیس بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری کوچک ۵۲-تاسیس سایت سنگ‌های قیمیت و نیمه قیمتی ۵۳- تحکیم بنیان خانواده ۵۴- توسعه روابط فرهنگی با سایر کشورها
۵۵-خلاقیت و ابتکار ۵۶- تاسیس سایت بوم گردی ۵۷- سایت توریسیم و گردشگری ۵۸- تاسیس سایت توسعه فرهنگ و تمدن ایران ۵۹- سایت جامع روستائیان
۶۰-تاسیس سایت حفظ بناها ، آداب و رسوم ۶۱- تاسیس سایت موسسه فرهنگ بومی ۶۲- فناوری‌های نوین ۶۳- کارآفرینی ۶۴- مهارت‌‌های فردی
۶۵-مهارت‌های مشارکتی و کار گروهی ******* ******* ******* *******

علاقمندان می توانند برای سرمایه گذاری عدد مربوط به طرح مورد نظرخود و همچنین میزان سرمایه خود را به سامانه ۱۰۰۰۴۰۰۰۴۰۰  پیامک نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی طرح مورد نظر خود کلیک نمایید.

توضیح : اجرای کلیه طرح های مشارکتی با بنیاد جهانگیری خواهد بود و بنیاد در قبال انجام پروژه ها و همکاری  مشارکت خواهد داشت  .

مقدمه : زلزله ای مستمر  در تجارت و اقتصاد مانند تحریم ، نرخ ارز ،تورم ،رکود بهره بانک و و نظایر آن  خسارت جبران ناپذیری را بر اقتصاد ایران موجب گردید .

از طرفی با  فروپاشی ۷۰% شغل های بشر در آینده نه چندان دور خطر دیگری است که سرمایه و سرمایه گذاری را تهدید میکند.

از انجائیکه آینده بشر جهان  دیجیتالی است  بنیاد جهانگیری طرحهایی را به مشارکت میگذارد که با مدیریت شما و مشاوره و راهنمایی کارشناسان بنیاد طرحهای سود آور و  زودبازده را به اشتراک گذارد

 اخذ مجوزهای لازم تهیه طرح توجیهی آن آماده و از  سود قابل توجهی برخوردار میباشد .

کلیه هزینه ها و درآمدهای این طرحها در حساب مشترک و با تائید طرفین هزینه خواهد شد .

در صورت تمایل کد انتخاب هر یک از طرحها و همچنین میزان سرمایه را به سامانه ی ۱۰۰۰۴۰۰۰۴۰۰ ارسال کنید ویا جهت آشنائی با جزئیات هر یک از طرحها میتوانید با ایمیل

 dr. jahangiri@hotmaIL.com   و یا تلفن۸۸۸۶۰۳۶۶-۷ با کارشناسان بنیاد تماس حاصل فرمائید .

طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

بسمه تعالی

توضیح : اجرای کلیه طرح های مشارکتی لازم را با بنیاد جهانگیری خواهد بود و بنیاد در قبال انجام پروژه ها و همکاری  مشارکت  ئخواهد داشت  .
مقدمه : زلزله ای مستمر  در تجارت و اقتصاد مانند تحریم ، نرخ ارز ،تورم ،رکود بهره بانک و و نظایر آن  خسارت جبران ناپذیری را بر اقتصاد ایران موجب گردید .
از طرفی با  فروپاشی ۷۰% شغلهای بشر در آینده نه چندان دور خطر دیگری است که سرمایه و سرمایه گذاری را تهدید میکند.
از انجائیکه آینده بشر جهان  دیجیتالی است  بنیاد جهانگیری طرحهایی را به مشارکت میگذارد که با مدیریت شما و مشاوره راههایی کارشناسان بنیاد طرحهای سود آور و در از مدت را به اشتراک گذارد
 اخذ مجوزهای لازم تهیه طرح توجیهی آن آماده و از  سود قابل توجهی برخوردار میباشد .
کلیه هزینه ها و درآمدهای این طرحها در حساب مشترک و با تائید طرفین هزینه خواهد شد .
در صورت تمایل را انتخاب هر یک از طرحها جهت آشنائی با جزئیات طرحها میتواند با ایمیل
 d.r jahangiri@hotmaIL.com  و یا تلفن ۷-۸۸۸۶۰۳۶۶ با کارشناسان بنیاد تماس حاصل فرمائید .

۱-اخذ نمایندگی کافی شاپ آسیابان در سرتاسر کشور

علاقمندان می توانند از شعبه مرکزی آسیابان در مجموعه کندلوس دیدن نموده و در صورت تمایل نمایندگی آنرا برای شهرستانهای کشور از این بنیاد اخذ نموده.

در حقیقت تحت برند بنیاد جهانگیری نماینده در شهرها و استانهای کشور خواهی شد جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن:  ۸۸۶۲۷۱۳۰ // ۸۸۶۲۷۱۰۴ // ۸۸۰۵۱۲۴۶ // ۸۸۲۱۷۳۹۷ //  ۷_۸۸۸۶۰۳۶۴ 

بخشی از  کافی شاپ آسیابان

منوی کافی شاپ

 جهت ورود به وبسایت گردشگری کلیک کنید.

برگشت به جدول طرح ها

۲-برگزاری جشنواره ها همایش ها و سمینار های ملی و بین المللی  :      

با مشارکت و مدیریت شما زیر نظر کارشناسان و همایش های متعددی میتوان در کشوور اجرا نمودن که حق امتیاز مشارکت از پنجاه میلیون تومان به بالا و سایر هزینه هاذ اجرائی کردن طرح نیز یکصد میلیون تومان است .

برگشت به جدول طرح ها

۳-تاسیس شهر موزه های فرهنگی، هنری ، اقتصادی  :

مشارکت  با بنیاد  جهت برپائی  شهر موزه در استانهای  ایران و معرفی ارزشهای هنری و فرهنگی و اقتصادی در  استانهای دیگر که مجوز های آن اخذ و اشیاء قابل عرضه در این موزه های آماده میباشد .

بنیاد باتوجه به شهرهای بزرگ یا کوچک حق واگذاری امتیاز خود را تعریف نمود و هزینه برپائی آنرا نیز جداگانه به اطلاع متقاضی خواهد رساند .

برگشت به جدول طرح ها

۴-بانک مخترعین و نوآوران :

بنیاد جهانگیر ی با دارابودن اطلاعات هزاران مخترع و نوآور در نظر دارد بانک مجازی جهت راهنمائی مخترعین ثبت جهانی اختراع ، فروشی آن یا جذب سرمایه گذاری با شما مشارکت نموده و مدیریت این بانک را زیر نظر کارشناسان بنیاد با شما مشارکت گذارد.

حق مشارکت یکصد میلیون تومان است و هزینه اجرائی  آن کردن طرح ۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

برگشت به جدول طرح ها

۵-راهنمای ارباب رجوع (رهجو):

با هدف ارائه خدمات موثر و شایسته به هموطنان عزیز در کلیه زمینه ها تا رسیدن به هدف  از مشاوره و راهنمائی کارشناسان بنیاد برخوردار گردد.

باتوجه به مجوز و اطلاعات جمع آوری شده و آمادگی برای راه اندازی این طرح جامع مبلغ یکصد میلیون تومان بابت حق امتیاز دریافت خواهد شد و مبلغ پنجاه میلیون تومان هزینه های راه اندازی است .

۶ – پایگاه نوآوران و شکوفایی:

هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک میزان سرمایه مورد نیاز ۵۰ میلیون تومان

برگشت به جدول طرح ها

۷- جشنواره ملی بهترین ها :

با انتخاب  اصناف گوناگون و دعوت آنها به جشنواره و ارائه لوح تقدیر و تندیس (گواهینامه بین المللی ) و تبلیغ در روزنامه وکتاب و صدا و سیما با حداقل ۱۰۰۰ متقاضی در هر جشنواره  و اخذ هر مبلغی از آنان بسیار میتوان به سود آوری این طرح آگاهی یافت .

باتوجه به مجوزهای موجود و اطلاعات جمع آوری شده و آمادگی برای شروع آن تمایل به مشارکت  به شما با پرداخت یکصد میلیون تومان را دارد و یکصد میلیون تومان هزینه اجرای آن است . 

برگشت به جدول طرح ها

۸-فروشگاه زنجیره ای مجازی :

مشارکت در این طرح در هر  ایرانی در هر شهری را میتواند  شعبه ای از فروشگاه زنجیره ای نماید که محصولات گوناگون با مارک همین فروشگاه تولید و در سراسر کشور در اختیار  قرار میگیرد .

مبلغ مورد و نیاز برای مشارکت یکصد میلیون و هزینه های اولیه و توزیع محصولات حداقل نیاز به ۳۰۰- ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه سرمایه دارد ( صنایع دستی ،شیرینی های سنتی و /آثار بومی بیشتر مورد نظر است )

برگشت به جدول طرح ها

۹- نیروگاههای مولد برق کوچک :

چنانچه تمایل به احداث نیروگاه برق در کشور داشته باشید از زمین رایگان ، گاز رایگان ، و وام ۴۰% برخوردار بوده و بمدت ۵ سال تضمین فروش برق را خواهید گرفت.

حق امتیاز واگذاری این طرح با جزئیات آن یکصد میلیون تومان و هزینه راه اندازی طرح پانصد میلیون تومان است .

برگشت به جدول طرح ها

 10-ارائه تسهیلات :

جهت اجرای طرحهای گوناگون صنعتی ساختمان و یا کمبود نقدینگی در تکمیل طرحهای نیمه تمام چنانچه دارای مجوز و مدازرک و ثائق قابل قبول باشید میتوانید از بهترین  شرایط و  کوتاه ترین زمان که بنیاد  در اختیار شما قرار خواهد داد برخوردار شوید .

هزینه های تهیه طرح توجهی یا هزینه اخذ وام متناسب با ابعاد  طرح جداگانه مورد  گفتگو قرار خواهد گرفت .

برگشت به جدول طرح ها

۱۱- گردشگری:

حمایت از طرح های گردشگری میزان سرمایه مورد نیاز ۵۰ میلیون تومان

برگشت به جدول طرح ها

۱۲- پروژه فرهنگی جهان اسلام :

که میتواند در شهرهای مذهبی کشور به اجرا در آید در زمینی  به مساحت ده هکتار نماد های جهان اسلام  از سراسر جهان ساخته و به نمایش در خواهد آمد .

باتوجه به تلاشهائی که برای طراحی ، اخذ مجوز و ساخت انیمیشن وغیره انجام شده آمادگی دارد با اخذ مبلغ پانصد میلیون تومان با شما مشارکت نموده  و طرح را با سرمایه شما به اجرا در آورد .

در یک نگاه ساده میتوان به میزان سود آوری در استقبال جهان اسلام از این طرح آگاهی یافت.

برگشت به جدول طرح ها

۱۳- اجرای طرح های ویژه با قابلیت ثبت در کتاب گینس :

در صورت تمایل به  اجرا شدن طرح های ویژه با قابلیت ثبت در کتاب گینس میتوانید با مشارکت با بنیاد و پرداخت ۵۰ میلیون تومان سهم الشرکه خود یا متقاضیان دیگر را به ثبت شده در گینس تشویق نمائید .

برگشت به جدول طرح ها

۱۴- بانک اطلاعاتی نوآوران و نخبگان :

بانک اطلاعاتی با مشارکت و همکاری شما با بنیاد قادر خواهد بود  تا به پیشبرد طرح های نوآوران و نخبگان در زمینه های تبلیغاتی معرفی طرح، مشارکت در مسابقات و نمایشگها و هر آنچه که در رسیدن به اهداف نوآوران می تواند رهگشا باشد با استفاده از تجارب دانش و مهارتهائی که توسط کارشناسان بنیاد و مدیریت شما  در اختیارشان قرار میگیرد به موفقیت  دست یابند.

حق امتیاز مشارکت در این طرح یکصد میلیون تومان خواهد بود .

برگشت به جدول طرح ها

۱۵-راه اندازی صنایع علمی و آموزشی و بازیهای فکری :

مشارکت در نوآوری در صنایع علمی و آموزشی و فکری و تولید و فروش بازیهای فکری یا اسباب بازیهای جدید چه برای فروش و چه برای  راه اندازی از جمله طرحهای  جالب بنیاد میباشد که باتوجه به آمادگی کامل طرح جهت اجرا میتوانید با مبلغ پنجاه میلیون تومان با بنیاد مشارکت کنید و هزینه آن نیز پنجاه میلیون تومان است .

برگشت به جدول طرح ها

۱۶– اجرای طرح میوه های استوایی :

بمنظور جایزگزینی کشت سنتی گوجه و خیار توصیه میگردد برای اولین بار طرح میوه های استوائی در ایران به اجرا در آید تا هم نهال آن برای کشور تکثیر شود و هم از میوه آنها بسیار گران است و بطور قاچاق وارد کشور میشود استفاده نمود.

که میتوان از پاره ای ازآنها نامبرد پایاپا پادپاد،چری مویا،جک فروت،کارامبولا، ساپودیلا، جابوتی کابا نام برد. 

برگشت به جدول طرح ها

۱۷– طرح کاشت درختان سریع الرشد ( پالونیا) :

اجرای این طرح خصوصاً در استانهای شمال با رشدی ماهیانه ۶۰ سانت و سالانه  2 بار گلدهی و استفاده از برگ آن بعنوان کود نیتروژن  و میو آن بعنوان دارو و از جمله طرحهای موفق بدون ریسک و سود آوری است، کمبود چوب در ایران واردات آن از روسیه و نه دموفقیت این طرح را دو چندان میکند.

این درخت در مدت ۳ سال به ۱۶ متر طول و۳۰ سانت قطر میرسد که درخت بلوط به ………….  رشد نیاز به ۴۰سال دارد، ضمناً قابلیت صادرات و یا اجرای این طرح در کشوارهای ( آسیای میانه) دارد.

برگشت به جدول طرح ها

۱۸-کشاورزی های مدرن :

شامل کاشت انواع بذر نهال

استوایا ، اکی ناسه ، بوته آتشین ، چای وربن ، درختان تزئینی ، عروسک پشت پرده ، لیف حمام ، گیاهان چند منظوره

برگشت به جدول طرح ها

۱۹- طرح صادرات گیاهان داروئی + واردات ماشین آلات:

هزینه سرمایه گذاری :                      50 میلیون تومان

برگشت به جدول طرح ها

۲۱-موسسه خدمات ثبتی و حقوقی

در صورت تمایل بنیاد قادر به اخذ مجوز  و آموزشهای لازم در زمینه خدمات ثبتی و حقوقی خواهد بود که متناسب با شهر و ابعاد خدمات مورد درخواست هزینه آن مشخص خواهد شد .

برگشت به جدول طرح ها

۲۲- خدمات عمران در و ساختمان :

در صورت تمایل میتوانید در طرحهای عمران و ساختمان ، مشارکت نموده و معادل سرمایه خود  یکی از سهامداران طرح باشید . و چنانچه تخصص و تمایل به همکاری داشته باشد در اجرای طرحها نیز میتوانید همکاری کنید .

برای سرمایه گذاری شما با تضمین لازم سالانه۴۰ %- ۵۰ % درصد سود تعلق خواهد گرفت .

برگشت به جدول طرح ها

۲۳- تولید و فرآوری محصولات کشاورزی:

متناسب با اقلیم متراژ زمین  ، میزان آب  و یا مکان برای فرآوری میتوانید در طرحهای نوین و سود آور کشاورزی وارد شده و از مشاوره و راهنمائی کارشناسان  برخوردار شوید .

برگشت به جدول طرح ها

۲۴- رویداد تولید محتوای دیجیتال :

که با مشارکت و همکاری شما با بنیاد جهت ساخت بازیهای کامپیوتری و نرم افزارهای مختلف یا  ساخت انیمیشن بمنظور و فروش آن در بازار یا جذب سرمایه گذاری برای اجرا و یا حمایت از شریک جهت راه اندازی آن از اهداف بنیاد میباشد .

با مبلغ ۵۰ میلیون تومان میتوان شریک ما در اجرای این طرح باشید

با مبلغ ۳۰ میلیون تومان بابت اجرای آن  این طرح باشید .

برگشت به جدول طرح ها

۲۵- اعطای رایگان نمایندگی بیمه :

چنانچه تمایل به اخذ نمایندگی یکی از بیمه های معتبر ایران را داشته باشید بدون سرمایه و مکان یا هرگونه امکانی میتوانید در کلاس رایگان آموزش کارشناس بیمه شرکت کرده و پس از گذراندن ۱۲ ساعت کلاس آموزشی نمایندگی بیمه را دریافت نمایید .

برگشت به جدول طرح ها

۲۶- طرح صادرکنندگان برتر :

هزینه سرمایه گذاری :                      50 میلیون تومان

 

فعالیتهای فناوری اطلاعات :

۲۷-اپلیکیشن رستم :

یک اپلیکیشن استعداد یابی ورزشی است که با همکاری پزشکان، فیزیوتراپ ها ، کارشناسان تغذیه و قهرمان ورزشی به تحلیل موقعیت مخاطبین می پردازد و با اندازه گیری سن ، وزن ، قند حون ، چربی قند خون ، ………. آن ها را ارزیابی می کند .

همچنین به مخاطبین  شیوه تمرینی مناسب ،نوع تغذیه ، آشنایی با ویتامین ها ، چربی ها و کالری ها را می آموزد و در نهایت استعداد ورزشی مخاطب را ارزیابی می نماید.

هزینه سرمایه گذاری :                      50 میلیون تومان

سود تضمینی :                               40 درصد

مدت زمان سرمایه گذاری :              8 ماه

برگشت به جدول طرح ها

۲۸-اپلیکیشن راهنمای من :

کلیه ایرانیان خارج از کشور از طریق این سامانه و |آپ می توانند به کلیه اطلاعات مورد نیاز در ایران دسترسی داشته باشند حتی می توانند به انتخاب وکیل اقدام نمایند تا وکلا به انجام امور آنان در ایران بپردازند معرفی موقعیت های سفر به ایران و گردشگری، امور تحصیلی ، سرمایه گذاری ، خرید  و فروش ، قیمت ها و …… در این سامانه ارائه گردیده است .

هزینه سرمایه گذاری :                      30 میلیون تومان

سود تضمینی :                               40 درصد

مدت زمان سرمایه گذاری :              8 ماه

با مبلغ ۳۰ میلیون تومان بابت اجرای آن  این طرح باشید .

برگشت به جدول طرح ها

۲۹- اپلیکیشن سینما :

در این اپلیکیشن مخاطبان می توانندبا مراجعه به این سامانه ، مورد ارزیابی هنری  و تخصصی سینما در زمینه های گوناگون قرار بگیرند و استعداد خود را در زمینه سینما محک بزنند . استادان صاحب نام سینما در این زمینه همراه ما خواهند بود.

به دیگر عبارت علاقمندان به بازیگری با ایفای یک نقش و ارسال آن از طریق دوربین همراه مورد قضاوت اساتید سینما قرار میگیرند . آپ در تمامی رشته های سینما از جمله بازیگری ، فیلمنامه نویسی ، تدوین ، کارگردانی و کاربرد دارد .

هزینه سرمایه گذاری :                      30 میلیون تومان

سود تضمینی :                               40 درصد

مدت زمان سرمایه گذاری :              8 ماه

برگشت به جدول طرح ها

۳۰- سلامت :

حمایت از طرح های حوزه سلامت میزان سرمایه مورد نیاز ۵۰ میلیون تومان 

برگشت به جدول طرح ها

۳۱- طرح مدیران برتر:

هزینه سرمایه گذاری :                      50 میلیون تومان

برگشت به جدول طرح ها

۳۲- طرح مدیران :

هزینه سرمایه گذاری :                      20 میلیون تومان

برگشت به جدول طرح ها

۳۳- تحلیلگری بازار سرمایه :

برگشت به جدول طرح ها

۳۴- سپنتا :

استعدادیابی سینمایی میزان سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ میلیون تومان 

برگشت به جدول طرح ها

۳۵- هنر و زندگی :

استعدادیابی هنری میزان سرمایه مورد نیاز ۱۰۰ میلیون تومان 

برگشت به جدول طرح ها

۳۶- بانوبانی (خدمات به خانمها):

هزینه سرمایه گذاری :                     30 میلیون تومان

برگشت به جدول طرح ها

۳۷- رومینا :

مرجعی برای بانوان خانه دار میزان سرمایه مورد نیاز ۵۰ میلیون تومان 

برگشت به جدول طرح ها

۳۸-میزان :

مرجع حقوقی برای همگان میزان سرمایه مورد نیاز ۷۰ میلیون تومان 

برگشت به جدول طرح ها

۳۹- شهر من :

مرجع کامل شهر شما با قابلیت فوق العاده میزان سرمایه مورد نیاز ۸۰ میلیون تومان 

برگشت به جدول طرح ها

۴۰-  ارتقاء مهارت‌های زندگی

عنوان طرح: ارتقاء مهارت‌های زندگی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات پیرامون مهارت‌های زندگی
مبلغ سرمایه گذاری: صد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۱- تاسیس پایگاه واردات

عنوان طرح: تاسیس پایگاه واردات
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات به واردکنندگان
مبلغ سرمایه گذاری: پانصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۲- تاسیس سایت ایده‌های برتر

عنوان طرح: تاسیس سایت ایده‌های برتر
موضوع طرح: معرفی و طرح به سرمایه‌گذاران
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۳-  تاسیس سایت جوان‌بان

عنوان طرح: تاسیس سایت جوان‌بان
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات به جوانان
مبلغ سرمایه گذاری: دویست میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۴- تاسیس سایت حقوقی

عنوان طرح: تاسیس سایت حقوقی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات حقوقی
مبلغ سرمایه گذاری: دویست میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۵- تاسیس سایت صنایع دستی

عنوان طرح: تاسیس سایت صنایع دستی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات وخدمات و خرید و فروش صنایع دستی
مبلغ سرمایه گذاری: دویست میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۶- تاسیس سایت فروش آثار هنری

عنوان طرح: تاسیس سایت فروش آثار هنری
موضوع طرح: خرید و فروش آثار هنری
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۷- تاسیس سایت کودک‌بان

عنوان طرح: تاسیس سایت کودک‌بان
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات به کودکان و جوانان
مبلغ سرمایه گذاری: دویست میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۸- تاسیس سایت گردشگری

عنوان طرح: تاسیس سایت گردشگری
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات در زمینه گردشگری
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۴۹- تاسیس سایت گیاهان دارویی

عنوان طرح: تاسیس سایت گیاهان دارویی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات در زمینه گیاهان دارویی
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۰- تاسیس سایت معرفی مفاخر ملی

برگشت به جدول طرح ها

عنوان طرح: تاسیس سایت معرفی مفاخر ملی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات در زمینه مفاخر ملی
مبلغ سرمایه گذاری: دویست میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

۵۱- تاسیس بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری کوچک

عنوان طرح: تاسیس بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری کوچک
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات به سرمایه‌گذاران کوچک و معرفی طرح و ایده‌ها
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۲-تاسیس سایت سنگ‌های قیمیت و نیمه قیمتی

عنوان طرح: تاسیس سایت سنگ‌های قیمیت و نیمه قیمتی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات در زمینه سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۳- تحکیم بنیان خانواده

عنوان طرح: تحکیم بنیان خانواده
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات پیرامون تحکیم بنیان خانواده
مبلغ سرمایه گذاری: صد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۴- توسعه روابط فرهنگی با سایر کشورها

عنوان طرح: توسعه روابط فرهنگی با سایر کشورها
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات به فرهیختگان و نخبگان
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۵- خلاقیت و ابتکار

عنوان طرح: خلاقیت و ابتکار
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات پیرامون خلاقیت و ابتکار
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۶- تاسیس سایت بوم گردی

عنوان طرح: تاسیس سایت بوم گردی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات به صنعت بوم گردی
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۷- سایت توریسیم و گردشگری

عنوان طرح: سایت توریسیم و گردشگری
موضوع طرح: جذب توریست و گردشگری داخلی و خارجی
مبلغ سرمایه گذاری: پانصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۸-تاسیس سایت توسعه فرهنگ و تمدن ایران

عنوان طرح: تاسیس سایت توسعه فرهنگ و تمدن ایران
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات در زمینه توسعه فرهنگ تمدن ایران
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۵۹- سایت جامع روستائیان

عنوان طرح: سایت جامع روستائیان
موضوع طرح: کمک به توسعه روستاها
مبلغ سرمایه گذاری: پانصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۶۰-تاسیس سایت حفظ بناها ، آداب و رسوم

عنوان طرح: تاسیس سایت حفظ بناها ، آداب و رسوم
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات در زمینه حفظ آداب و رسوم و سنت‌ها
مبلغ سرمایه گذاری: دویست میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۶۱- تاسیس سایت موسسه فرهنگ بومی

عنوان طرح: تاسیس سایت موسسه فرهنگ بومی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات در زمینه توسعه فرهنگ بومی
مبلغ سرمایه گذاری: صد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۶۲- فناوری‌های نوین

عنوان طرح: فناوری‌های نوین
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات در عرصه‌ی فناوری‌های نوین
مبلغ سرمایه گذاری: سیصد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۶۳- کارآفرینی

عنوان طرح: کارآفرینی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات پیرامون کارآفرینی
مبلغ سرمایه گذاری: دویست میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۶۴- مهارت‌‌های فردی

عنوان طرح: مهارت‌‌های فردی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات پیرامون مهارت فردی
مبلغ سرمایه گذاری: صد میلیون میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

برگشت به جدول طرح ها

۶۵- مهارت‌های مشارکتی و کار گروهی

عنوان طرح: مهارت‌های مشارکتی و کار گروهی
موضوع طرح: ارائه اطلاعات و خدمات پیرامون فعالیت‌های گروهی
مبلغ سرمایه گذاری: صد میلیون ریال
حداقل سود سالیانه به صورت تضمینی: بیست درصد سالیانه
درصد مشارکت: پنجاه درصد
تاریخ شروع : پس از انعقاد قرارداد
گستره‌ی طرح: سراسر کشور

 

 

علاقمندان به دریافت وام کافی است شماره تلفن خود را به ایمیل  dr.jahangiri@hotmail.com  یا به سامانه ۱۰۰۰۴۰۰۰۴۰۰ ارسال نمائید.

درباره‌ی esrwe erwer

8 نظر

 1. در مورد دوره بین المللی تجارت با لب تاب میخواستم بپرسم؟
  شهریه و مدت اموزش و بازارکارش چه جور هست ؟

 2. با سلام لطفا بفرمائید کدام یک از طرحها هم زودتر از بقیه منجر به سوددهی میشه و برا این امر دقیقا چقدر زمان لازمه؟ متشکرم

 3. سلام آیا شما در گرگان دفتر یا نماینده جهت مشاوره دارین؟

 4. استاد بنده چهارصد متر زمین در مازندران روستای شاهناجر دارم…چه کارآفرینی میتونم بکنم …سرمایه کمی ام دارم
  مممون میشم راهنماییم کنید
  به کار پرورش ام علاقه دارم

  • با سلام جهت دریافت وقت مشاوره تماس بگیرید
   تلفن: ۸۸۶۲۷۱۳۰ // ۸۸۶۲۷۱۰۴ // ۸۸۰۵۱۲۴۶ // ۸۸۲۱۷۳۹۷ // ۷_۸۸۸۶۰۳۶۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *