طرح مشارکتی

طرح مشارکتی

 

طرحهای مشارکتی بنیاد جهانگیری

توضیح : اجرای کلیه طرح های مشارکتی لازم را با بنیاد جهانگیری خواهد بود و بنیاد در قبال انجام پروژه ها و همکاری  مشارکت  ئخواهد داشت  .

مقدمه : زلزله ای مستمر  در تجارت و اقتصاد مانند تحریم ، نرخ ارز ،تورم ،رکود بهره بانک و و نظایر آن  خسارت جبران ناپذیری را بر اقتصاد ایران موجب گردید .

از طرفی با  فروپاشی ۷۰% سنگهای بشر در آینده نه چندان دور خطر دیگری است که سرمایه و سرمایه گذاری را تهدید میکند.

از انجائیکه آینده بشر جهان  دیجیتالی است  بنیاد جهانگیری طرحهایی را به مشارکت میگذارد که با مدیریت شما و مشاوره راههایی کارشناسان بنیاد طرحهای سود آور و در از مدت را به اشتراک گذارد

اخذ مجوزهای لازم تهیه طرح توجیهی آن آماده و از  سود قابل توجهی برخوردار میباشد .

کلیه هزینه ها و درآمدهای این طرحها در حساب مشترک و با تائید طرفین هزینه خواهد شد .

در صورت تمایل را انتخاب هر یک از طرحها جهت آشنائی با جزئیات طرحها میتواند با ایمیل

d.r jahangiri@hotmaIL.com   و یا تلفن ۸۸۸۶۰۳۶۶-۷ با کارشناسان بنیاد تماس حاصل فرمائید .

 

۱-اعطاء نمایندگی مدرسه خلاقیت :

بمنظور آشنائی کودکان ۶-۱۶ ساله شما میتوانید با اجاره یک روز جمعه مدرسه یا آموزشگاه شهر خود بمدت ۴۰ ساعت و زیر نظر استاد  دانشگاه خلاقیت و کارآفرین را  آموزش داده و با ۵۰% درصد  از شهریه ۵/۱ میلیون تومان شرکت کنندگان شریک شوید این قرارداد با دانشگاه  منعقد خواهد شد .

حق امتیاز این  نمایندگی ۶۰ میلیون تومان در سال است و تبلیغ تلویزیون برای معرفی شما به رایگان انجام خواهد شد .

 

۲-برگزاری جشنواره ها همایش ها و سمینار های ملی و بین المللی

با مشارکت و مدیریت شما زیر نظر کارشناسان و همایش های متعددی میتوان در کشوور اجرا نمودن که حق امتیاز مشارکت از پنجاه میلیون تومان به بالا و سایر هزینه هاذ اجرائی کردن طرح نیز یکصد میلیون تومان است ۰٫

۳-تاسیس شهر موزه های فرهنگی، هنری ، اقتصادی

مشارکت  با بنیاد  جهت برپائی  شهر موزه در استانهای  ایران و معرفی ارزشهای هنری و فرهنگی و اقتصادی در  استانهای دیگر که مجوز های آن اخذ و اشیاء قابل عرضه در این موزه های آماده میباشد .

بنیاد باتوجه به شهرهای بزرگ یا کوچک حق واگذاری امتیاز خود را تعریف نمود و هزینه برپائی آنرا نیز جداگانه به اطلاع متقاضی خواهد رساند .

۴-بانک مخترعین و نوآوران

بنیاد جهانگیر ی با دارابودن اطلاعات هزاران مخترع و نوآور در نظر دارد بانک مجازی جهت راهنمائی مخترعین ثبت جهانی اختراع ، فروشی آن یا جذب سرمایه گذاری با شما مشارکت نموده و مدیریت این بانک را زیر نظر کارشناسان بنیاد با شما مشارکت گذارد.

حق مشارکت یکصد میلیون تومان است و هزینه اجرائی  آن کردن طرح ۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

۵-راهنمای ارباب رجوع (رهجو)

با هدف ارائه خدمات موثر و شایسته به هموطنان عزیز در کلیه زمینه ها تا رسیدن به هدف  از مشاوره و راهنمائی کارشناسان بنیاد برخوردار گردد.

باتوجه به مجوز و اطلاعات جمع آوری شده و آمادگی برای راه اندازی این طرح جامع مبلغ یکصد میلیون تومان بابت حق امتیاز دریافت خواهد شد و مبلغ پنجاه میلیون تومان هزینه های راه اندازی است .

۶ –تشکیل گروه کنسرت نوازندگان خیابان

از جمله اقدامات فرهنگی ارزشمندی است که شرکتها و سازمانهای گوناگون اسپانسر این برنامه شده و یا فروش بلیط که بخشی از آن طرف  حذف نوازندگان خیابانی خواهد شد علاوه بر یک رویداد فرهنگی درآمدهای قابل توجه را به بدنبال خواهد داشت . حق امتیاز طرح یکصد میلیون تومان میباشد .

 

 

۷- جشنواره ملی بهترین ها :

با انتخاب  اصناف گوناگون و دعوت آنها به جشنواره و ارائه لوح تقدیر و تندیس (گواهینامه بین المللی ) و تبلیغ در روزنامه وکتاب و صدا و سیما با حداقل ۱۰۰۰ متقاضی در هر جشنواره  و اخذ هر مبلغی از آنان بسیار میتوان به سود آوری این طرح آگاهی یافت .

باتوجه به مجوزهای موجود و اطلاعات جمع آوری شده و آمادگی برای شروع آن تمایل به مشارکت  به شما با پرداخت یکصد میلیون تومان را دارد و یکصد میلیون تومان هزینه اجرای آن است .

۸-فروشگاه زنجیره ای مجازی

مشارکت در این طرح در هر  ایرانی در هر شهری را میتواند  شعبه ای از فروشگاه زنجیره ای نماید که محصولات گوناگون با مارک همین فروشگاه تولید و در سراسر کشور در اختیار  قرار میگیرد .

مبلغ مورد و نیاز برای مشارکت یکصد میلیون و هزینه های اولیه و توزیع محصولات حداقل نیاز به ۳۰۰- ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه سرمایه دارد ( صنایع دستی ،شیرینی های سنتی و /آثار بومی بیشتر مورد نظر است )

۹- کارگاه بسته بندی ایتالیائی :

این طرح نیاز به یک مغازه و ماشین آلات و فرمولاسیون بستنی ایتالیایی دارد که واگذاری حق امتیاز آن مبلغ ۲۰ میلیون تومان و هزینه راه اندازی طرح یکصد میلیون تومان حق است.

۱۰- نیروگاههای مولد برق کوچک :

چنانچه تمایل به احداث نیروگاه برق در کشور داشته باشید از زمین رایگان ، گاز رایگان ، و وام ۴۰% برخوردار بوده و بمدت ۵ سال تضمین فروش برق را خواهید گرفت.

حق امتیاز واگذاری این طرح با جزئیات آن یکصد میلیون تومان و هزینه راه اندازی طرح پانصد میلیون تومان است .

۱۱-ارائه تسهیلات

جهت اجرای طرحهای گوناگون صنعتی ساختمان و یا کمبود نقدینگی در تکمیل طرحهای نیمه تمام چنانچه دارای مجوز و مدازرک و ثائق قابل قبول باشید میتوانید از بهترین  شرایط و  کوتاه ترین زمان که بنیاد  در اختیار شما قرار خواهد داد برخوردار شوید .

هزینه های تهیه طرح توجهی یا هزینه اخذ وام متناسب با ابعاد  طرح جداگانه مورد  گفتگو قرار خواهد گرفت .

۱۲-بانک اطلاعاتی خدمات مدیران و بازرگانانی

بعنوان جامع ترین سایت مدریتی  به منظور دستیابی به کلیه اطلاعات مورد نیاز یک مدیر در  سازمان اجرائی خود و عضویت آنان در بانک و ارائه خدمات رسانه ای و غیره که با مدیریت شما و راههای پشتیبانی بنیاد بصورت مشارکتی به اجرا در خواهد آمد .

واگذاری ۵۰%درصد از این طرح یکصد میلیون تومان میباشد.

۱۳- پروژه فرهنگی جهان اسلام :

که میتواند در شهرهای مذهبی کشور به اجرا در آید در زمینی  به مساحت ده هکتار نماد های جهان اسلام  از سراسر جهان ساخته و به نمایش در خواهد آمد .

باتوجه به تلاشهائی که برای طراحی ، اخذ مجوز و ساخت انیمیشن وغیره انجام شده آمادگی دارد با اخذ مبلغ پانصد میلیون تومان با شما مشارکت نموده  و طرح را با سرمایه شما به اجرا در آورد .

در یک نگاه ساده میتوان به میزان سود آوری در استقبال جهان اسلام از این طرح آگاهی یافت.

۱۴- اجرای طرح های ویژه با قابلیت ثبت در کتاب گینس

در صورت تمایل به  اجرا شدن طرح های ویژه با قابلیت ثبت در کتاب گینس میتوانید با مشارکت با بنیاد و پرداخت ۵۰ میلیون تومان شهم الشرکه خود یا متقاضیان دیگر را به ثبت شده در گینس تشویق نمائید .

۱۵- بانک اطلاعاتی نوآوران و نخبگان :

بانک اطلاعاتی با مشارکت و همکاری شما با بنیاد قادر خواهد بود  تا به پیشبرد طرح های نوآوران و نخبگان در زمینه های تبلیغاتی معرفی طرح، مشارکت در مسابقات و نمایشگها و هر آنچه که در رسیدن به اهداف نوآوران می تواند رهگشا باشد با استفاده از تجارب دانش و مهارتهائی که توسط کارشناسان بنیاد و مدیریت شما  در اختیارشان قرار میگیرد به موفقیت  دست یابند.

حق امتیاز مشارکت در این طرح یکصد میلیون تومان خواهد بود .

۱۶-راه اندازی صنایع علمی و آموزشی و بازیهای فکری

مشارکت در نوآوری در صنایع علمی و آموزشی و فکری و تولید و فروش بازیهای فکری یا اسباب بازیهای جدید چه برای فروش و چه برای  راه اندازی از جمله طرحهای  جالب بنیاد میباشد که باتوجه به آمادگی کامل طرح جهت اجرا میتوانید با مبلغ پنجاه میلیون تومان با بنیاد مشارکت کنید و هزینه آن نیز پنجاه میلیون تومان است .

۱۷- طلاسازی و جواهر سازی :

ارائه آموزش های لازم تجهیز کارگاه و  همکاری در اخذ سفارش و فروش با تضمین فروش حق امتیاز ۵۰ % سهم مشترک ۵۰ میلیون هزینه اجرا یکصد میلیون

۱۸- کارواش نانو بخار :

که بطور بسیار در سطح شهر قادر به کارواش بوده و در هر زمان  و در هر مکان قادر به انجام آن خواهد بود .

مجوز و حق امتیاز راه اندازی کارواش ۲۰ میلیون تومان هزینه خرید تجهیزات یکصد میلیون تومان خواهد بود .

۱۹- پمپ بنزین سیار :

ارائه عینی خدمات در هر زمان و مکان و در هر شهری سادگی قابل اجرا بوده و با پرداخت مبلغ ۲۰ میلیون تومان مجوز استفاده از این فرصت شغلی را بدست آورد .

البته خرید وانت و تجهیزات مورد نیاز بیش از پنجاه میلیون تومان خواهد بود .

۲۰- راه اندازی دفاتر خدمات بیمه :

با آموزش رایگان و اعطاء نمایندگی  و راههای  متقاضیان جهت استفاده از روشهای نوین جذب مخاطب مبلغ ده میلیون تومان بابت حق مشاوره و آموزش دریافت خواهد شد .

۲۱-اعطا ی نمایندگی شرکتها معتبر داخلی و خارجی

چنانچه از سرمایه حداقل ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون برخوردار باشید میتوان در اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی همکاری نمود .

باتوجه به نوع کالا و نمایندگی حق امتیاز واگذاری متناسب با نوع آن برآورد خواهد شد .

۲۲-موسسه خدمات ثبتی و حقوقی

در صورت تمایل بنیاد قادر به اخذ مجوز  و آموزشهای لازم در زمینه خدمات ثبتی و حقوقی خواهد بود که متناسب با شهر و ابعاد خدمات مورد درخواست هزینه آن مشخص خواهد شد .

۲۳- خدمات عمران در و ساختمان :

در صورت تمایل میتوانید در طرحهای عمران و ساختمان ، مشارکت نموده و معادل سرمایه خود  یکی از سهامداران طرح باشید . و چنانچه تخصص و تمایل به همکاری داشته باشد در اجرای طرحها نیز میتوانید همکاری کنید .

برای سرمایه گذاری شما با تضمین لازم سالانه۴۰ %- ۵۰ % درصد سود تعلق خواهد گرفت .

۲۴- تولید و فراوری محصولات کشاورزی:

متناسب با اقلیم متراژ زمین  ، میزان آب  و یا مکان برای فرآوری میتوانید در طرحهای نوین و سود آور کشاورزی وارد شده و از مشاوره و راهنمائی کارشناسان  برخوردار شوید .

۲۵-پرینتر سه بعدی:

در ابعاد و قیمت های گوناگون با قابلیت طراحی و چاپ سه بعدی تا ساخت مدل و نمونه های از هر شی مورد نظر

تنوع و گوناگون این طرح نیاز به جلسه حضوری داشته و بدلیل گستردگی آن نمیتوان به شرح آن پرداخت زیرا از ده میلیون تا صد میلیون متغیر  میباشد.

۲۶- رویداد تولید محتوای دیجیتال :

که با مشارکت و همکاری شما با بنیاد جهت ساخت بازیهای کامپیوتری و نرم افزارهای مختلف یا  ساخت انیمیشن بمنظور و فروش آن در بازار یا جذب سرمایه گذاری برای اجرا و یا حمایت از شریک جهت راه اندازی آن از اهداف بنیاد میباشد .

با مبلغ ۵۰ میلیون تومان میتوان شریک ما در اجرای این طرح باشید

با مبلغ ۳۰ میلیون تومان بابت اجرای آن  این طرح باشید .

 

برای آندسته از عزیزان که مایلی به اجرای طرحهای تولید باشند

 بزودی دفتر طرح دو برنامه تا هموطنان فعالیت اقتصادی سالم ، سازنده و مناسب راه اندازی نمایند.